Zderzenie motocykla z passatem - ranna kobieta

czwartek, 23 maja 2019 r., 10:48

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w środę po południu w Chwaszczynie. Volkswagen passat zderzył się tam z motocyklem.

Do zdarzenia doszło w środę po południu, około godz. 14 w Chwaszczynie.

- Kierujący samochodem marki vw passat 42-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego nie zachował należytej ostrożności wyjeżdżając z posesji na drogę krajową nr 20. Doprowadził do zderzenia z jadącym w kierunku Żukowa motocyklem marki Harley-Davidson, którym kierował 43-letni mieszkaniec Gdyni - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zderzenia ranna została pasażerka motocykla. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.