Borowo. W sobotę wyjątkowy koncert dla mam

czwartek, 23 maja 2019 r., 14:40
fot. nadesłane

"Wdzięczni matkom" pod takim hasłem już w tę sobotę w Borowie odbędzie się wyjątkowy koncert kameralny dedykowany wszystkim mamom. Muzykę pełną rozmaitości od klasyki po muzykę popularną zaprezentują Anatolij Kogan z Izraela, Konstanty Wileński oraz kwartet wokalny - Cappella Gedanensis.

Koncert, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 18 w kościele pw. św. Chrystusa Króla Wszechświata w Borowie, odbędzie się w ramach trzeciego cyklu "Muzyki w kaszubskiej Rawennie". Program koncertu składa się z utworów klasycznych po muzykę popularną.

Dla kaszubskiej publiczności zagrają pochodzący z Izraela światowej sławy wirtuoz fletu Anatolij Kogan nazywany ,,Złotym fletem Izraela', Konstanty Wileński znakomity pianista oraz zespół wokalno - instrumentalny Cappella Gedanensis z Gdańska. Koncert poprowadzi znakomity konferansjer Krzysztof Dąbrowski. Wstęp na ten wyjątkowy koncert jest bezpłatny.

Koncert został zorganizowany przy pomocy Starostwa Powiatowego w Kartuzach, Stowarzyszenia dla Borowa i prywatnych sponsorów.

Oprac. SG
Info. Adam Okrój

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.