Tragiczny pożar w Leźnie - nie żyje jedna osoba

piątek, 24 maja 2019 r., 04:27
fot. AL

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w nocy z czwartku na piątek w Leźnie. Ogień strawił tam przyczepę kempingową oraz znajdujący się w bliskim sąsiedztwie budynek gospodarczy. Jedna osoba, znajdująca się w przyczepie kempingowej, zginęła w płomieniach. Na miejscu trwają działania gaśnicze.

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach otrzymał o godzinie 2.55. Po przybyciu na miejsce okazało się, że ogniem objęta jest przyczepa kempingowa oraz sąsiadujący z nią budynek gospodarczy. Przyczepa uległa całkowitemu spaleniu. W zgliszczach znaleziono zwęglone ciało mężczyzny.

Budynek gospodarczy uległ częściowo spaleniu. Łącznie straty oszacowano na około 20.000 zł.

Wstępnie jako przyczynę pożaru podaje się zaprószenia ognia przez osobę dorosłą.

W akcji wzięli udział strażacy z JRG Kartuzy, OSP Leźno oraz OSP Banino.

Szczegółowe okoliczności i przyczynę tego tragicznego w skutkach pożaru wyjaśniają śledczy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.