Milusińscy z przedszkola "Pod Grzybkiem" odwiedzili naszą redakcję

piątek, 24 maja 2019 r., 10:43

W piątkowy ranek redakcję "Kartuzy.info" odwiedzili wyjątkowi goście - dzieci z przedszkola "Pod Grzybkiem" z Grzybna. Przedszkolaki poznały tajniki pracy dziennikarza i podzieliły się swoimi wrażeniami na temat tego zawodu.

Kilkanaścioro rezolutnych przedszkolaków z przedszkola "Pod Grzybkiem" w Grzybnie w piątkowy poranek pojawiło się w progach redakcji "Kartuzy.info". Dzielne starszaki w towarzystwie opiekunek przebyły drogę z Grzybna do siedziby naszej redakcji pieszo. Niestrudzeni piechurzy wysłuchali krótkiej opowieści o pracy dziennikarza, pięknie pozowali do zdjęć i wspólnie opublikowali materiał z wizyty. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.