Najlepsza restauracja regionalna i Perła Kaszub zaprasza!

piątek, 24 maja 2019 r., 13:43
fot. nadesłane

Restauracja MODRA SOBÓTKA w Ręboszewie k/Kartuz: Najlepsza Restauracja Regionalna Roku w woj. pomorskim, PERŁA KASZUB 2017 druga Najlepsza Restauracja w powiecie kartuskim 2018, Laureat Konkursu ORŁY GASTRONOMII 2019 - wybór Klientów, zaprasza Państwa serdecznie do skosztowania naszej, wykwintnej i przepysznej Kaszubskiej Kuchni Regionalnej!

W tym roku postanowiliśmy, że nie będziemy organizować u nas i tylko u nas Komunii, zatem "cały sezon komunijny" otwarty jest dla naszych Gości…!

W naszym NOWYM MODRO SOBÓTKOWYM MENU, przygotowanym z największą dbałością przez naszego Szefa Kuchni, do którego wprowadziliśmy właśnie kilka nowości, znajdziecie Państwo m.in. gęsinę i dziczyznę, kaczkę pieczoną, kaszubską zupę rybną, świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior, nasze domowe pierogi z gęsiną w sosie kurkowym, pierogi z jagodami i inne nasze regionalne specjały.

Zapraszamy też do skosztowania naszego własnego Piwa Regionalnego
- naszego i tylko naszego, wyjątkowego: "MODRAKA" (PILSA i PSZENICZNEGO),
którego specjalnie dla nas (na naszej recepturze) nawarzył Stary Browar Kościerzyna!

Właśnie minęły dwa lata od otwarcia przez nas zupełnie nowej Restauracji: "MODRA SOBÓTKA"! Sporo się wydarzyło i naprawdę dużo osiągnęliśmy w tym krótkim czasie. Nasze wszystkie nagrody, tytuły i wyróżnienia są dla nas tylko drobnym potwierdzeniem tego, że to co robimy dla Was z pasją, uczuciem, zaangażowaniem i dbaniem o każdy detal oraz serdecznością na co dzień, zostało przez Was zauważone i docenione, za co Wam SERDECZNIE DIĘKUJEMY!

REZERWACJE TELEFONICZNE STOLIKÓW - 731 099 913

Do zobaczenia już wkrótce w Modrej Sobótce…!

Restauracja MODRA SOBÓTKA
Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)
Czynna: codziennie w godz. 12.00 - 20.00
tel. 731 099 913
e-mail: modrasobotka@gmail.com

www.modrasobotka.pl

Odwiedź profil naszej Restauracji na Facebooku - facebook.com/modrasobotka

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.