Czeczewo. Kapłański jubileusz

piątek, 24 maja 2019 r., 19:43
fot. nadesłane/Anna Laskowska

W poniedziałek parafia św. Józefa w Czeczewie przeżywała niecodzienną uroczystość. Ks. Józef Kuchta wraz z parafianami gościł księży obchodzących jubileusz 31 lat święceń kapłańskich. Z tej okazji na mszę św. jubilaci przybyli z Bydgoszczy, Torunia, Chojnic, Redy, Rytla, Skarszew, Miechucina, Nowej Karczmy i Sychowa.

Uroczystą mszę św. odprawił ks. prałat Anastazy Nadolny, który w Wyższym Seminarium Duchownym w Pelplinie był prefektem dzisiejszych jubilatów.

- Takie spotkanie raduje nasze serca, bo jest okazją do podziękowania Bogu za dar kapłaństwa - powiedział ks. Józef Kuchta.

Po mszy św. jubilatom życzenia złożyli: przewodniczący Rady Gminy Przodkowo Dariusz Toporek i sołtysi: Beata Krauza i Zofia Toporek.

nadesłane/Jan Wiśniewski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.