Trwa IX Pomorska Majówka Motocyklistów

sobota, 25 maja 2019 r., 14:04
fot. AL

Kilkuset miłośników dwóch kółek z Pomorza i nie tylko od piątku stacjonuje na terenie gminy Kościerzyna. Motocykliści już po raz dziewiąty biorą bowiem udział w Pomorskiej Majówce. Tradycyjnie w sobotnie przedpołudnie opuścili ośrodek w Sycowej Hucie, by pojawić się na kościerskim Rynku. Motocyklową paradą przejechało kilkaset maszyn.

Drugi dzień IX Pomorskiej Majówki Motocyklistów organizowanej przez klub motocyklowy Cruiseriders rozpoczął się paradą motocykli. Kilkaset jednośladów przejechało korowodem z Sycowej Huty na kościerski rynek, stamtąd zaś udali się w drogę powrotną do ośrodka Kormoran.

Na terenie zlotu na wszystkich jego uczestników zaplanowano wiele atrakcji, między innymi liczne konkursy z nagrodami oraz koncerty. Muzyczną gwiazdą tegorocznego zlotu jest Sztywny Pal Azji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.