Lato w Kartuzach - co się dzieje na kartuskim Rynku ?

poniedziałek, 27 maja 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Wraz z pierwszymi promieniami słońca, pojawiły się również ogródki gastronomiczne na rynku w Kartuzach. Szczególną uwagę zwróciliśmy na ogródek należący do znanej restauracji United Chicken.

Oprócz przyjaznego wystroju oraz wygodnych krzesełek, restauracja oferuje kocyki na chłodniejsze wieczory. Oprócz profesjonalnej obsługi zastaliśmy tam szeroką gamę słodkich pyszności. Świeżo wypiekane gofry z bitą śmietaną, owocami i różnymi polewami czy posypkami nie pozwalają przejść obojętnie. W ofercie słodkości otrzymamy również lody gałkowe, rozmaite desery lodowe oraz lody kręcone tzw. świderki amerykańskie. Wabiącym zapachem przyciąga również świeżo zaparzana kawa z ekspresu przy której mile możemy wygrzewać się na słońcu.

W ogródku letnim skorzystać można z restauracyjnego menu United Chicken. Zadbano również o zimne piwo z kija nalewane bezpośrednio na ogródku przy restauracji do którego podawane są orzeszki w gratisie. Zapraszamy wszystkich spragnionych letniego biesiadowania oraz rodziny z dziećmi na których czeka mnóstwo atrakcji przy naszym ogródku.

Dużymi krokami zbliża się święto naszych najmłodszych- Dzień Dziecka. Restauracja United Chicken już odlicza do święta ich najmłodszych Gości i serdecznie Zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na moc atrakcji i mnóstwo promocji. Nie może Was tam zabraknąć!

UNITED CHICKEN
Kartuzy
ul.Rynek 3,

Przyjmowane są również zamówienia z dowozem - tel.517 403 636

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.