Fantastyczna impreza gwiazdą disco polo - Andre w Karczmie Kczewo

poniedziałek, 27 maja 2019 r., 10:00

Już 7 czerwca w Karczmie Kczewo pojawi się wyjątkowy gość - jedna z największych gwiazd nowego nurtu disco polo - Andre. W Karczmie odbędzie się fantastyczna biesiada z pysznym poczęstunkiem i koncertem autora przeboju "Ale ale Aleksandra". Nie czekaj! Już teraz zarezerwuj bilety!

Andre to jeden z najpopularniejszych wykonawców nowego pokolenia. Ma na swoim koncie takie przeboje jak "Ale ale Aleksandra", "Czarodziejko serc złodziejko" czy "Tylko z Tobą". Już 7 czerwca gwiazda wystąpi specjalnie dla gości Karczmy Kczewo. Odbędzie się tam niezapomniana biesiada.

Karczma Kczewo słynie nie tylko ze świetnej kuchni, ale także z doskonałych imprez, które cyklicznie m.in. w okresie karnawału i andrzejek odbywają się w gościnnych progach lokalu.

Teraz właściciele przygotowali dla miłośników tego typu wydarzeń wyjątkową niespodziankę. W piątek, 7 czerwca w Karczmie Kczewo odbędzie się biesiada z koncertem Andre. Zabawę poprowadzi zespół Amado. Na gości tradycyjnie czekać będzie wyśmienity poczęstunek i pyszne dania. Alkohol we własnym zakresie. Impreza rozpocznie się o godz. 19 i potrwa do białego rana!

Koszt udziału w imprezie to 150 zł za osobę. Rezerwacje pod numerami tel. 601-619-758 lub 58 355-50-68.

Wygraj wejściówki

Karczma Kczewo przygotowała dla swoich gości specjalny konkurs, w którym do wygrania są trzy wejściówki na imprezę z Andre. Wystarczy wejść na profil Karczmy Kczewo na Facebooku polubić i udostępnić konkursowy post oraz zaprosić cztery osoby do zabawy. Konkurs trwa do 27 maja.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.