I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny za nami

poniedziałek, 27 maja 2019 r., 11:58
fot. AL

To była nie lada gratka dla fanów motoryzacji. W niedzielę na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wieżycy odbył się I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny połączony z IV Zlotem Fiatów 126 p i klasyków. Całodniowy szereg atrakcji motoryzacyjnych i sportowych zwieńczył spektakularny pokaz skoku motocyklem nad fiatami 126 p., którym Artur Sikora pobił rekord świata.

W niedzielę Koszałkowo gościło fanów i miłośników polskiego małego fiata. Na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku odbył się bowiem I Kaszubski Piknik Motoryzacyjny i IV Zlot Fiatów 126 p i klasyków. W imprezie wzięli udział właścicieli maluchów i aut klasycznych oraz miłośnicy motoryzacji.

W programie pełnego atrakcji zlotu znalazły się między innymi: przejażdżki autami offroadowymi, trójkołowcami, pokazy mini koparek. Dla najmłodszych przygotowano też specjalną strefę, w której mogli skorzystać z takich atrakcji, jak: kucyki, plac zabaw z zjeżdżalnią Miś, trójkołowce, zorbing, hulajnogi, przejażdżki bryczką, czy wata cukrowa.

Wydarzenie zwieńczył niezwykle emocjonujący i widowiskowy skok na motocrossie w wykonaniu utytułowanego zawodnika Artura Sikory, którym udanym skokiem pobił dotychczasowy rekord świata.

Mimo niesprzyjającej pogody, niedzielne popołudnie w Koszałkowie upłynęło pod znakiem wielu sportowych i motoryzacyjnych wrażeń.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.