Kochasz swój ogród? Weź udział w konkursie i uczyń go jeszcze piękniejszym!

poniedziałek, 27 maja 2019 r., 12:14
fot. nadesłane

Wiosna i lato to ulubione pory roku właścicieli ogrodów. To wtedy widać największe efekty ich wielomiesięcznych prac. Wszystkich pasjonatów ogrodnictwa, którzy są dumni z tego, jak prezentuje się ich ogród, zachęcamy do udziału w wyjątkowym konkursie. Do zdobycia będą cenne nagrody, wobec których żaden wielbiciel ogrodnictwa nie może przejść obojętnie!

Każdy, kto dba o swój ogród, wie, że trzeba o niego dbać przez cały rok. Każda pora roku wiąże się z innymi pracami. Nieustanna walka z chwastami, przekopywanie rabatek, koszenie trawy i podcinanie gałęzi, to jedynie kilka przykładów. Efekty niektórych czynności widać natychmiastowo, na inne trzeba niestety poczekać. Samo zaprojektowanie i założenie ogrodu, to jedynie część sukcesu. Aby czuć pełnię dumy, trzeba go jeszcze odpowiednio pielęgnować. A to byłoby niemożliwe, gdyby nie posiadało się wiedzy, cierpliwości i odpowiednich narzędzi.

Skąd wziąć narzędzia do ogrodu? Wygraj je w konkursie!

Maj jest jednym z tych miesięcy, w których zadbany ogród potrafi zauroczyć najbardziej. Jest to okres, kiedy zadowolenie ogrodników jest ogromne. I to właśnie w tym czasie będą oni mogli zdobyć nagrody, dzięki którym pielęgnacja ogrodu będzie jeszcze efektywniejsza i prostsza. Większa będzie też satysfakcja z dbałości o zieleń wokół swojego domu.

Firma MTD, jeden ze światowych liderów w zakresie sprzętu ogrodniczego, zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie, w którym ufundowała atrakcyjne nagrody. Do wygrania są wysokiej klasy narzędzia ogrodnicze marki WOLF Garten, a zasady i szczegóły konkursu są dostępne na profilu "Ogród na 6" i w regulaminie. Temat konkursu brzmi "Najpiękniejsza ozdoba mojego ogrodu". Jest to zatem prawdziwa gratka dla osób rozkochanych w swoich ogrodach! Konkurs zaczyna się w piątek 24 maja i potrwa do piątku 31 maja. Wyniki konkursu i nazwiska laureatów zostaną ogłoszone 5 czerwca.

Atrakcyjne nagrody

Dobrej jakości narzędzia ogrodnicze są trwałe i ułatwiają prace w ogrodzie. Dzięki przygotowanemu konkursowi kilka osób będzie mogło doposażyć swój zestaw ogrodniczy o produkty marki WOLF Garten. Są wśród nich przyrządy do przekopywania grządek, spulchniania i podcinania krzewów. Co można wygrać?

1. Nożyce akumulatorowe do krzewów LI-ION POWER FINESSE 30 B, które będą idealne do przycinania mniejszych krzewów i żywopłotów.

2. Mini zestaw narzędzi ogrodniczych P 261, w którym są spulchniacz, łopatka do sadzenia, skrobak do szczelin i sekator ogrodniczy nożycowy.

3. Mini zestaw narzędzi ogrodniczych P 243, zawierający miotłograbie, spulchniacz, motykę podwójną, łopatkę i uchwyt do małych narzędzi.

4. Zestaw sekatorów ogrodniczych RS-EN + RR-EN. Jeden z nich jest zaprojektowany z myślą o twardszych gałęziach i pędów. Drugi postał pod kątem precyzyjnego cięcia mniejszych gałązek i świeżych pędów.

5. Ręczne nożyce do trawy Professional Ri-GC, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dotarcie kosiarką jest trudne. Są doskonałe przy krawędziach trawników, obok rabatek i grządek.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.