Dzień Dziecka w Centrum Riviera

wtorek, 28 maja 2019 r., 10:00

Świętuj Dzień Dziecka w Centrum Riviera! Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy i spędź go ze swoimi dziećmi, biorąc udział w atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okazję! Wybuchowe laboratorium, niesamowite zabawy z ciekłym azotem, figurki z balonów, bajki o Gdyni i... wyjątkowi goście! Bawcie się wspólnie - każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku!

Jak spędzić Dzień Dziecka tak, aby i dzieci, i młodzież miały ubaw? W Centrum Riviera!

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy wspaniałe atrakcje dostosowane do różnych grup wiekowych. Co mamy w planach?

Co powiecie na spotkanie z najpopularniejszymi TikTokerami w Polsce?

Poznajcie osobiście swoich ulubieńców! Weźcie udział w konkursie, w którym stworzycie z nimi filmiki i zgarniecie super nagrody! Dla tych, którzy nie potrafią spokojnie usiedzieć w miejscu proponujemy warsztaty taneczne - jedne z Roksaną Orłowską, a drugie z Sebastianem Kowalczykiem! A może macie jakieś pytania do swoich idoli? Rozwiejcie wszelkie wątpliwości podczas Q&A! Wśród tych wszystkich atrakcji czeka Was także występ Izy Zabielskiej. A co po tym wszystkim? Pokażcie znajomym jak się bawiliście! Zgarnijcie autografy i zróbcie wspólne selfie na Instagrama (koniecznie oznaczcie nasz profil, żebyśmy wiedzieli, że z nami byliście)!

Mało? Spokojnie! Przygotowaliśmy do tego:

#1
Wściekły, ciekły azot!
A oprócz tego: lewitacja, samopompujące się balony, wielkie azotowe chmury, małe wodne rakiety oraz azotowy deszcz! Poznajcie doświadczenia na niekonwencjonalne pozyskiwanie energii, z zastosowaniem ciekłego azotu!

#2
Para i dym - w naszym nowoczesnym, mobilnym laboratorium jest naukowo i wybuchowo! Zajrzyjcie do pracowni chemicznej pełnej parujących wulkanów i dziwnych mikstur. Oprócz zmieniania kolorów i struktur substancji, nie zawachamy się także przed małymi wybuchami z karbidu.

#3
Stwórz własnego, nadmuchiwanego pupila! Odwiedź stanowisko klaunów i poznaj techniki wykonywania figurek z baloników!

#4
Posłuchaj bajek o Gdyni! W strefie czytelniczej poznacie piękne historie rozgrywane w najszczęśliwszym mieście w Polsce.

To będzie ekscytujący dzień pełen niezapomnianych rozrywek! Bawcie się razem z nami!

Zapraszamy!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.