Paliwa Fularczyk - olej napędowy najtaniej na Kaszubach!

wtorek, 28 maja 2019 r., 10:03
fot. nadesłane

Szukasz dobrej jakości paliwa w najkorzystniejszej cenie? Odwiedź stację paliw "Przy Karczmie" w Kczewie. Znajdziesz tam nie tylko sprawdzony olej napędowy, ale też korzystne rabaty zarówno dla klientów detalicznych, jak i hurtowych.

Stacja paliw "Przy Karczmie" w Kczewie oferuje dobrej jakości, sprawdzone paliwo w najlepszej cenie na Kaszubach. Zarówno odbiorcy detaliczni, jak i hurtowi oraz rolnicy mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Stacja paliw "Przy Karczmie" oferuje nie tylko olej napędowy, ale także opałowy. Spełnia on zarówno normy krajowe, jak i unijne. Oferowane tam paliwa są najwyższej jakości na polskim rynku sygnowane marką Orlen.

Dostawa

Stacja paliw w Kczewie ma atrakcyjne ceny oraz korzystne rabaty dla małych i większych firm. Klientom oferuje dostawę paliw w promieniu 60 kilometrów od stacji oraz na terenie całego Trójmiasta. Jakość dostaw gwarantuje Oreln, którego stacja jest bezpośrednim partnerem. Dostawy obejmują zamówienia od 1000 litrów.

Promocja dla klientów indywidualnych

Klienci tankujący bezpośrednio na stacji mogą skorzystać z ciekawej oferty promocyjnej - za zakup minimum 200 l paliwa mogą otrzymać voucher na obiad w restauracji "Karczma Kczewo".

Stacja Paliw "Przy Karczmie" Fularczyk S.C.
Kczewo 80
83-304 Przodkowo

www.paliwafularczyk.pl

www.facebook.com/orlenkczewo

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.