Trzy złote medale kartuskich zapaśniczek w Pelplinie

wtorek, 28 maja 2019 r., 10:04
fot. nadesłane

Aurelia Godzińska, Agnieszka Stankowska i Paulina Rejter zawodniczki sekcji zapaśniczej GKS Cartusii wywalczyły w Pelplinie trzy medale na Ogólnopolskim Turnieju Mini - zapasy i Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin.

Zawodniczki GKS Cartusii - Aurelia Godzińska i Paulina Rejter odnosząc komplet zwycięstw zdobyły złote medale. Aurelia w kategorii wagowej do 38 kg, natomiast Paulina w wadze 50 kg. Agnieszka Stankowska musiała uznać wyższość swojej koleżanki klubowej Aureli, ponosząc porażkę zdobyła srebrny krążek w tej samej kategorii, czyli 38kg.

- Ostatnio to właśnie te zawodniczki na Mistrzostwach Polski Seniorów w pięknych kaszubskich strojach reprezentowały nasz region podczas uroczystych dekoracji medalistów. Prezentowały się tak dobrze, że były najbardziej obfotografowanymi uczestnikami tych zawodów, zaraz po Mistrzu Gevorgu Sahakyan. Rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie w przygotowaniu Mistrzostw Polski, a trenerowi Łukaszowi gratulujemy wyników osiągniętych w Pelplinie - komentował klub GKS Cartusia.

nadesłane/GKS Cartusia

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.