Developer Villa Grand - domy gotowe na sprzedaż - osiedle "Klif Lęborski"

wtorek, 28 maja 2019 r., 10:46
fot. nadesłane

Osiedle domów jednorodzinnych "Klif Lęborski" zlokalizowane jest w Nowej Wsi Lęborskiej przy ul. Dworcowej 10 w odległości 2.5 km od centrum Lęborka, bardzo dobrze skomunikowane z miastem.

"Klif Lęborski" to osiedle zamknięte, co daje przeogromne poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu prywatności.

Rozwiązania architektoniczne

Należy zwrócić uwagę na bardzo estetyczne i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne budynków, jak i całego osiedla wyróżniającego się wśród oferowanych do sprzedaży na rynku Lęborskim.

Wyposażenie na wysoki standard

Osiedle wyposażone jest we wszystkie instalacje, wod-kan, kanalizację deszczową, gazową, elektryczną oraz internet i TV. Każdy z samodzielnych domów mieszkalnych posiada indywidualne przyłącza wymienionych mediów.

Łącznie z ogródkiem każdy dom mieszkalny stanowi całkowicie niezależną i indywidualną posiadłość. Wspólne są jedynie lokalne drogi i parkingi.

Budownictwo

Domy mieszkalne zbudowane są z najwyższej jakości atestowanych materiałów budowlanych i każdemu z potencjalnych nabywców udostępniana jest pełna ich dokumentacja. Domy mieszkalne poza standardowym wyposażeniem w instalacje wad-kan, ciepłej wody, CO, instalację gazową z piecem dwu funkcyjnym, instalację elektryczną z osprzętem oraz TV z internetową wyposażone są ponadstandardowy odkurzacz centralny oraz system ogrzewania kominkowego do każdego pokoju. Budynki posiadają trzy szybowe, energooszczędne okna oraz przeciw włamaniowe bardzo estetyczne drzwi wejściowe.

Ponad standardowa jest także jakość wykonania poszczególnych robót budowlano instalacyjnych np. :

* tynki ścian i stropów w wykonaniu tradycyjnym cementowo-wapiennym, wykończone są gładzią szpachlową i podwójnie malowane w kolorze białym.
* posadzki i schody o starannie wykonanej gładkiej powierzchni,
* ściany nie posiadają odchylenia przekraczającego 1 mm, co jest praktycznie nie spotykane.

Twój dom pod klucz

Przekazane budynki po wykonaniu robót wykończeniowych są gotowe do zamieszkania i nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów.

Zapraszamy do obejrzenia Domu Pokazowego, który mieści się na osiedlu " Klif Lęborski" w Nowej Wieś Lęborskiej przy ul. Dworcowa 10

Doradca finansowy

Pozostawiamy do państwa dyspozycji bezpłatną konsultację z doświadczony doradca finansowy Panem Maciejem Plutowskim.

Jego zadaniem jest porównanie dla Państwa ofert banków, poprowadzenie procesu kredytowego od złożenia wniosku w banku do podpisania umowy i uruchomienia kredytu.

Telefon: 796 515 251
email: info@villagrand.pl
strona: www.villagrand.pl
adres: Nowa Wieś Lęborska, ul. Dworcowa 10

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.