Kartuzy. Wyłonino laureatów konkursu "The World of English"

środa, 29 maja 2019 r., 09:50
fot. nadesłane

Już po raz siódmy uczniowie powiatu kartuskiego wzięli udział w organizowanym przez SP nr 2 w Kartuzach multimedialnym konkursie z języka angielskiego "The World of English". Z testem wiedzy dotyczącym Walii zmierzyło się siedemnastu uczniów z dziewięciu szkół.

Celem konkursu jest propagowanie i promowanie nauki języka angielskiego poprzez czytanie lektur, poznawanie kultury krajów anglojęzycznych oraz wykorzystanie technologii multimedialnej w nauce. W tym roku uczestnicy musieli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi wybranego opowiadania oraz z wiedzą na temat Walii. Konkurs miał formę testu, który uczestnicy rozwiązywali na komputerach.

Laureatami tegorocznej edycji zostali:

Kategoria - klasy VII:
I miejsce - Błażej Pituła z SP w Żukowie
II miejsce - Franciszka Pobłocka z SP 5 w Kartuzach
II miejsce - Jakub Green z SP 1 w Kartuzach

Kategoria - klasy VIII:
I miejsce - Jakub Goll z SP 5 w Kartuzach
II miejsce - Paulina Czaja z SP w Kolonii
III miejsce - Julia Wenta z SP w Staniszewie

nadesłane/SP nr 2 Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.