Jedna osoba poszkodowana w wypadku w Zajezierzu

czwartek, 30 maja 2019 r., 20:53

W czwartkowe popołudnie doszło do wypadku na trasie Miechucino-Zajezierze. Zderzyły się tam samochód osobowy z dostawczym. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 18 na trasie Miechucino - Zajezierze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mercedesem Sprinterem jadąc od strony Miechucina w kierunku Zajezierza zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo-bocznie z osobowym mercedesem, który następnie uderzył w drzewo. Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierujący osobówką. Z ogólnymi potłuczeniami przetransportowano go do szpitala.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.