Rodzinny festyn z morzem atrakcji w Żukowie

niedziela, 2 czerwca 2019 r., 20:43
fot. SG

Za nami pełen atrakcji Dzień Dziecka w Żukowie. Tegoroczna edycja była istną bombą atrakcji, która przyciągnęła tłumy. Nad Jeziorkiem nie zabrakło festynu zorganizowanego przez SOSW w Żukowie, zawodów Strongman o Puchar Burmistrza, V Rodzinnych Mistrzostw Auto Miras, Strefy Tiktokerów oraz koncertów Magdy Beredy i zespołu Felivers.

Dzieci, młodzież i dorośli bawili się na już piątej edycji Dnia Dziecka w Żukowie. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Żukowie, Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie oraz firma AutoMiras w tym roku przygotowali mnóstwo atrakcji.

Na scenie zaprezentowali się wychowankowie SOSW. Nie zabrakło zabaw prowadzonych przez animatora, malowania twarzy, baniek mydlanych, loterii fantowej, stoisk z ciastami, mega piłkarzyków i darmowych dmuchańców. Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji był konkurs na najlepsze bajkowe przebranie.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zawody Strongman. Puchar Burmistrza Żukowa zdobył duet Sławomir Toczek oraz Konrad Karawat. Ponadto na scenie wystąpiła jedna z najbardziej znanych tiktokerek w Polsce Magdalena Bereda oraz zespół Felivers. W specjalnej strefie face to face można było sobie zrobić zdjęcie z popularnymi tiktokerami.

Firma Auto Miras, z kolei zadbała o zabawę połączoną z edukacją o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. W konkursach do wygrania były atrakcyjne nagrody m.in. rowery Skoda, weekend w hotelu Niedźwiadek, samochód klasy premium na weekend oraz wiele wiele innych.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.