Pełen atrakcji Piknik Rodzinny w Staniszewie

wtorek, 4 czerwca 2019 r., 08:00
fot. nadesłane

W niedzielę w Staniszewie odbył się kolejny Piknik Rodzinny. W gorących promieniach słońca, przez kilka godzin, świetnie bawili się tam uczniowie, rodzice, pracownicy i przyjaciele szkoły. Dzięki wielu atrakcjom i konkursom, wspaniałym występom, pysznym smakołykom, zaangażowaniu i szczodremu sercu bardzo wielu osób wszyscy bawili się fantastycznie.

W trakcie pikniku odbywały się liczne konkursy, m.in. sportowe i profilaktyczne. Na scenie wystąpili uczniowie, nauczyciele, szkolna grupa wolontariatu "Głos Serca", zespół teatralny, zespół kaszubski "Skowronki". Poza sceną na gości czekały liczne atrakcje: freestyle "piłkarski", pokazy pierwszej pomocy organizowane przez OSP Staniszewo, zjeżdżalnie dla dzieci, strzelanie z wiatrówek, stoiska kulinarne.

Organizatorzy - pracownicy Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Wybickiego W Staniszewie, Rada Rodziców, Koło Gospodyń Wiejskich w Staniszewie oraz Stowarzyszenie "Szkoła na Miotle" - dziękują wszystkim sponsorom i ofiarodawcom. Wszystkim, którzy poświęcili swój czas i wysiłek w przygotowanie i przeprowadzenia tej wspaniałej imprezy, a także wszystkim, którzy przybyli do szkoły, by wspólnie się bawić.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.