Miał ponad trzy promile, wsiadł za kierownicę zderzył się z dwoma pojazdami

wtorek, 4 czerwca 2019 r., 09:02

Dzięki czujności mieszkańców w ostatnich dniach policjanci zatrzymali dwoje nietrzeźwych kierujących, którzy prowadzili pojazdy mając w organizmach ponad trzy promile alkoholu. Jeden z nich doprowadził do kolizji z BMW i volkswagenem. Na szczęście w zderzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 19 w Niesiołowicach.

- Policjanci z Sulęczyna wspólnie z obywatelem zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który prowadził audi mając w organizmie ponad 3,2 promila alkoholu. Mężczyzna spowodował kolizję z dwoma innymi pojazdami - volkswagenem passatem, kierowanym przez 26-letnią mieszkankę powiatu i BMW, które prowadził mieszkaniec Gdańska - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Warto zaznaczyć, że dzień wcześniej, w niedzielę, 2 czerwca około godz. 13 policjanci wspólnie z jednym z mieszkańców zatrzymali 32-letniego obywatela Ukrainy mieszkającego na terenie gminy Żukowo. Mężczyzna prowadził vw golfa mając w organizmie ponad 3,1 promila.

Policjanci apelują, by zgłaszać wszelkie przypadki podejrzanych zachowań innych kierowców na drodze. Warto pamiętać, że nietrzeźwi za kierownicą stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla innych uczestników ruchu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.