Śmiertelny wypadek na trasie Kamela-Przywidz. Nie żyje motocyklista

wtorek, 4 czerwca 2019 r., 18:26
fot. AL

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorkowe popołudnie na trasie Kamela - Przywidz. Motocykl zderzył się tam z samochodem osobowym. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło po godzinie 17.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 25-letni mężczyzna jadąc w kierunku Egiertowa zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem osobowym, którym kierował 40-letni mężczyzna. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem osobowym jest pod opieką zespołu ratownictwa medycznego - informuje st. sierż. Karol Kościuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim.

Na miejsce jedzie prokurator. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, JRG Kartuzy, OSP Jodłowo, OSP Przywidz i JRG Pruszcz Gdański.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.