Kartuzy. 18-latka tonęła na kartuskiej pływalni

środa, 5 czerwca 2019 r., 09:08

We wtorkowy wieczór doszło do wypadku na pływalni Neczk w Kartuzach. 18-letnia dziewczyna, która wynajęła jeden z torów na basenie nagle zniknęła pod wodą. Natychmiast udzielono jej pomocy i podjęto akcje reanimacyjną. Nieprzytomną zabrano do szpitala helikopterem.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 18 na kartuskiej pływalni.

- Policjanci około godz. 20 otrzymali informację, że na pływalni doszło do wypadku z udziałem 18-latki. Dziewczyna wynajęła jeden z torów i nagle w trakcie pływania zniknęła pod wodą. Instruktor i ratownik szybko wyciągnęli ją z wody i podjęli reanimację. Na miejsce wezwano pogotowie - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Dziewczynę śmigłowcem LPR przetransportowano do szpitala w Gdańsku. Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia przesłuchali świadków i ustalali okoliczności zdarzenia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.