Wypadek w Małkowie - motocyklista w szpitalu

środa, 5 czerwca 2019 r., 09:26

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło we wtorkowy wieczór w Małkowie. Motocykl najpierw zderzył się z innym pojazdem, potem wpadł do rowu.

Do zdarzenia doszło około godz. 20 w Małkowie.

- Kierujący samochodem marki Honda 46-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego podjął manewr wyprzedzania. Nie zauważył, że wtym samym czasie wyprzedza go motocykl marki suzuki, którym jechał 35-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Chcąc ominąć pojazd zahaczył go jego bok i lusterko. Motocykl zjechał do rowu, a następnie uderzył w betonowy przepust - informuje st. asp. Artur Socha, p. o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Motocyklistę przetransportowano do szpitala w Gdańsku.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.