Samochód wpadł do jeziora - kierowca pijany?

środa, 5 czerwca 2019 r., 10:24
fot. nadesłane

We wtorkowy wieczór policjanci interweniowali w związku ze zdarzeniem, do którego doszło nad Jeziorem Cichym w Kartuzach. Samochód stoczył się do jeziora. Wszystko wskazuje na to, że kierowca pojazdu był nietrzeźwy. W samochodzie podróżowało też dziecko.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 20 nad Jeziorem Cichym w Kartuzach.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie o pojeździe, który stoczył się do Jeziora Cichego. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze nie zastali nikogo w pojeździe. Wstępnie ustalili, że samochód jadący wąską leśną drogą podczas manewru zawracania stoczył się do jeziora. Pojazdem miał podróżować mężczyzna z dzieckiem. Mundurowi ustalili, że 28-latek udał się z nim do domu. Gdy przyjechali do miejsca zamieszkania okazało się, że miał 1,8 promila alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów - informuje st. ASP. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

Z uzyskanych przez nas nieoficjalnych informacji wynika, że nie był to pierwszy wypadek spowodowany przez 28-latka pod wpływem alkoholu. Kilka miesięcy temu doprowadził do wypadku na ul. Chmieleńskiej w Kartuzach.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.