Zdecyduj, jak zmieni się gmina Somonino

czwartek, 6 czerwca 2019 r., 23:16
fot. internet

Pytania dotyczące m.in. dostępności połączeń komunikacyjnych wewnątrz gminy, dostępności żłobków i przedszkoli, bezpieczeństwa publicznego i jakości edukacji znajdują się w ankiecie, którą przygotowała dla mieszkańców gmina Somonino. Odpowiedzi na zawarte w niej pytania mają pomóc w przygotowaniu Strategii Rozwoju Gminy na lata 2020-2029.

Dwustronna ankieta przygotowana dla mieszkańców gminy jest anonimowa. Znajdziemy w niej pytania związane m.in. z infrastrukturą drogową i kolejową, zagospodarowaniem przestrzeni publicznych, ofertą placówek publicznych, sytuacją na rynku pracy czy dostępnością świadczeń medycznych.

Zebrane informacje będą wykorzystywane do sporządzenia zestawień, a ankiety nie zostaną udostępnione publicznie.

W ankiecie znajdują się także punkty, gdzie trzeba zaznaczyć prawdę lub fałsz. Będzie można wypowiedzieć się np. czy gmina Somonino jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, do pracy, czy jest gminą bezpieczną i atrakcyjnym miejscem wypoczynku.
Na koniec należy zaznaczyć swoją płeć, wiek, poziom wykształcenia, status zawodowy i miejsce zamieszkania. Uzupełnienie ankiety powinno zająć maksymalnie 5 minut.

Wypełniony dokument można składać w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Somonino lub przesłać na adres promocja@somonino.pl do 28 czerwca 2019 roku. Ankietę znajdziemy na stronie internetowej gminy Somonino.

PM

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.