Zautomatyzuj swoją bramę w jeden dzień

piątek, 7 czerwca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Sterowana pilotem brama, to ogromna oszczędność czasu oraz bezpieczeństwo. Posiadamy w sprzedaży wszystkie niezbędne elementy, które pozwalają na stworzenie sprawnie działającego systemu - siłowniki, listwy zębate, piloty, zwiększające zasięg anteny, centrale sterujące, akumulatory, fotokomórki itp. W ofercie dostępne są również kompletne systemy do bram przesuwnych, dwuskrzydłowych, a także bram garażowych. Tak szeroka i różnorodna oferta sprawia, że każdy Klient znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie.

Firma KOSTAL oferuje profesjonalne wykonywanie bram skrzydłowych, przesuwnych oraz ogrodzeń i balustrad. Świadczymy ponadto usługi związane z automatyką do bram - montażem, sprzedażą napędów do bram, systemów domofonowych i wideo domofonowych.

Każde realizowane przez nas zlecenie jest dokładnie dopasowane do potrzeb Klienta. Oferując nasze fachowe doradztwo wspólnie z klientem omawiamy szczegóły projektu, oceniamy lokalizacje pod względem technicznym, ustalamy szczegóły oraz dokonujemy wyceny. Takie podejście gwarantuje najwyższa jakość świadczonych usług. Przedstawione usługi kierujemy do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

OFERTA:

Automatyka do bram
Domofony
Wideo domofony
Ogrodzenia
Bramy
Balustrady
Konstrukcje stalowe

Służymy DARMOWĄ WYCENĄ oraz DARMOWYM DORADZTWEM 
Działamy na terenie całego WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO


Nie zwlekaj już dziś zarezerwuj swój termin montażu !

Kostal Sławomir Koszałka
ul. Lęborska 39b
83-340 Sierakowice
tel. 669 784 992
kostal-biuro@wp.pl
www.kostal-automatyka.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.