Pępowo. Zderzenie audi z fiatem

piątek, 7 czerwca 2019 r., 11:25
fot. AL

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenie, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie w Pępowie na ulicy Lipowej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - audi i fiat. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10. na ulicy Lipowej w Pępowie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca Fiatem 500 mieszkanka powiatu starogardzkiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą główną Audi A4, którym kierowała 23-letnia mieszkanka powiatu bytowskiego. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów - informuje asp. Artur Socha, p.o. rzecznika kartuskiej policji.

Jak dodaje, obie kierujące były trzeźwe. Nie odniosły też poważniejszych obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Banino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.