Jedna osoba ranna w Ostrzycach

piątek, 7 czerwca 2019 r., 12:05

57-letni mężczyzna trafił do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w czwartkowy wieczór w Ostrzycach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 19 w Ostrzycach.

- 23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, jadąc Oplem Vectrą, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu hondą 57-latkowi, mieszkańcowi powiatu kartuskiego. Wskutek zderzenia honda została wytrącana z tory jazdy, zjechała na pobocze, gdzie dachowała i uderzyła w drzewo - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

57-latek trafił do szpitala, 23-latek stracił prawo jazdy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.