Policjanci poszukiwali zaginionego mieszkańca Kaplicy

piątek, 7 czerwca 2019 r., 14:34

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukiwali 55-letniego Romana Pallasch z Kaplicy w gminie Somonino. Mężczyzna rano, we wtorek, 4 czerwca wyszedł z domu i do piątku nie skontaktował się z rodziną. Na szczęście po południu odnalazł się cały i zdrowy.

Jak informuje KPP Kartuzy, z relacji bliskich wynika, że 55-letni Roman Pallasch we wtorek, 4 czerwca, wyszedł z domu w Kaplicy. Zamierzał udać się do Kartuz, jednak do piątkowego popołudnia nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma około 180 cm wzrostu, krótkie, siwe, włosy, zielone oczy. Ma wąsa. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie niebieskie spodnie dżinsowe, czarne mokasyny, posiadał przy sobie szary plecak w czerwone pasy.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. (058) 685-22-22, (058) 685-22-41 lub pod numerem alarmowym 112.

Aktualizacja godz. 14.50

Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.