Wilanowo. Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu

piątek, 7 czerwca 2019 r., 19:12
fot. AL

W piątkowe popołudnie służby interweniowały w Wilanowie. Na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wskutek zdarzenia poszkodowane zostały dwie kobiety.

Zgłoszenie o wypadku służby otrzymały tuż po godzinie 18. Po przybyciu na miejsce okazało się, że na drodze wojewódzkiej relacji Hopy-Pomieczyno w rejonie skrzyżowania w Wilanowie zderzyły się dwa samochody - jeep i citroen. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie kobiety. Wyjaśnianie szczegółowych okoliczności i przyczyny zajścia trwa.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Pomieczyno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.