Pełen zabawy, uśmiechu i atrakcji Festyn Rodzinny w Klukowej Hucie

niedziela, 9 czerwca 2019 r., 18:23
fot. AL

Kącik przedszkolaka, konkursy dla dzieci i ich rodziców, liczne występy artystyczne, wystawa prac dzieci, pokazy straży pożarnej, czy wielki dmuchany plac zabaw - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników szesnastego już Festynu Rodzinnego w Klukowej Hucie. Tym samym popołudnie upłynęło im pod znakiem dobrej, rodzinnej zabawy oraz prezentacji talentów dzieci i młodzieży.

Festyn Rodzinny w Klukowej Hucie to już tradycja. W tym roku odbyła się jego szesnasta edycja, a trzeba zaznaczyć, że z roku na rok przybywa atrakcji w, i tak już bogatym, programie imprezy i wzrasta zainteresowanie wśród uczestników. Tegoroczna rodzinna zabawa także zgromadziła setki mieszkańców miejscowości, na których czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek, które szczególnie na twarzach najmłodszych wywoływały szeroki uśmiech.

Sporym zaintersowaniem cieszył się kącik przedszkolaka, czy stoiska z eksperymentami. Nie zabrakło licznych konkursów dla dzieci i ich rodziców oraz występów artystycznych i pokazów straży pożarnej. Ku uciesze milusińskich na boisku stanął też wielki plac zabaw z dmuchanymi zjeżdżalniami.

Podczas festynu odbyły się też rozstrzygnięcia różnych konkursów, w tym "Ja też mam talent", "Kaszubskie Instrumenty Kudowe", czy "Janosik".

Organizatorem festynu był Zespół Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.