IX Festyn Rodzinny nad Jeziorem Wielkim w Miechucinie

poniedziałek, 10 czerwca 2019 r., 08:13
fot. AL

Już po raz dziewiąty społeczność Miechucina i okolicznych miejscowości bawiła się na wielkim festynie rodzinnym. Moc atrakcji i wspaniała pogoda zgromadziły wielu uczestników. Organizatorzy zadbali, by nie zabrakło konkursów dla całych rodzin i niespodzianek dla najmłodszych.

Od kilku już lat, w jeden z pięknych czerwcowych dni mieszkańcy Miechucina spotykają się nad Jeziorem Wielkim i wspólnie integrują się przy zabawie zapewnionej przez organizatorów. Nie inaczej było w tym roku. W niedzielne popołudnie odbył się kolejny, dziewiąty już Festyn Rodzinny w Miechucinie.

Na uczestników tegorocznej zabawy czekały takie atrakcje, jak: gry i konkursy dla całych rodzin, przejazd łódką strażacką, małpi gaj dla najmłodszych i animacje, kawa i ciasta własnej robot,y strażacka grochówka, tort dla uczestników, występ zespołu Classic Brass z Wejherowa i kabaretu Kunda.

Festyn zwieńczył "Polonez dla Hospicjum" oraz potańcówka.


AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.