Napisy neonowe - nowoczesna i skuteczna forma promocji

poniedziałek, 10 czerwca 2019 r., 08:28

Nowoczesna reklama opiera swoją skuteczność na połączeniu sprawdzonych metod promocji z osiągnięciami współczesnej technologii. Efektem tego połączenia są napisy neonowe, które każdy ma szansę obserwować już nie tylko w dużych miastach, ale również małych miasteczkach, a nawet na wsiach.

1.

2. Neony reklamowe - czy naprawdę są skuteczne?
3.
4.
5. Napisy neonowe - gdzie można je stosować?
6.
7.
8. Neon na zamówienie dla wymagających
9.

Neony reklamowe znane i stosowane są już od ponad 100 lat. W pierwszych neonach wykorzystywano bezbarwny i bezwonny gaz o tej samej nazwie, a obecnie stawia się na technologię LED, która jest nie tylko bardziej wydajna, ale również oszczędna.

Neony reklamowe - czy naprawdę są skuteczne?

O skuteczności neonów reklamowych nie trzeba nikogo przekonywać. Najlepszym dowodem na to, że ich przekaz naprawdę działa jest popularność tej formy reklamy, którą polecają nie tylko sami przedsiębiorcy, ale przede wszystkim specjaliści od marketingu i reklamy. Dobrze ulokowane neony reklamowe rzucają się w oczy, szczególnie w nocy, dlatego skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów i zapadają im w pamięć.

W porównaniu do pierwszych neonów, współczesne wersje przypominają niekiedy prawdziwe dzieła sztuki - mają niekonwencjonalną formę, kształt, a nawet kolor. Wzbudzają więc pozytywne emocje, czyli oddziałują na te procesy kognitywne, które bezpośrednio odpowiadają za tworzenie się skojarzeń.

Napisy neonowe - gdzie można je stosować?

Dzięki szerokim możliwościom projektowym i technologicznym, napisy neonowe stosuje się obecnie w niemal każdej branży. Najbardziej kojarzą się z usługami rozrywkowymi - pojawiają się w restauracjach, klubach, czy też kinach, jednak ich bardziej stonowane i mniej krzykliwe wersje reklamują także, np. apteki, biura rachunkowe i kancelarie adwokackie. W zależności od wybranej formy, kształtu i koloru, niosą przekaz zgodny z ideą danej firmy.

Neon na zamówienie dla wymagających

Profesjonalnie wykonany neon reklamowy może znacznie zwiększyć rozpoznawalność marki i świadomość jej istnienia wśród potencjalnych klientów. Decydując się na tę formę reklamy warto postawić na neon na zamówienie, który wykona firma z dużym doświadczeniem, oferująca kompleksowe usługi - od zaprojektowania neonu, przez jego wykonanie, aż po montaż.

Dobre neony reklamowe są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które zapewniają niezawodne działanie reklamy przez długi czas. Wielu przedsiębiorców decyduje się na modele, wykorzystujące technologię LED, nie tylko ze względu na walory oszczędnościowe, ale również nowoczesny charakter tego rodzaju reklamy.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.