Wszyscy kupują te unikalne pojemniki na żywność. Sprawdź lanchboxy firmy Monbento

poniedziałek, 10 czerwca 2019 r., 09:02
fot. nadesłane

Każda osoba dbająca o zdrowe odżywianie powinna zabierać ze sobą do pracy własnoręcznie przygotowane drugie śniadanie. Sporządzone z odpowiednich produktów pozwala zachować nie tylko zdrowie, ale również smukłą sylwetkę ciała. Dowiedziono, że Fast foody, czy batoniki i inne gotowe przekąski, oferowane w wielu zakładach pracy, nie są wskazane nawet dla osób cieszących się wyśmienitym zdrowiem. Jakiś czas temu na rynku pojawiły się specjalne pojemniki na żywność, w których z powodzeniem można transportować również produkty płynne.

Pojemniki na lunch - tzw. lunchboxy

To praktyczne pojemniki, nieco bardziej rozbudowane niż zwykła śniadaniówka dla dzieci. Często są dwupoziomowe i mogą zawierać przegródki na różne produkty, np. sałatki i surówki, niektóre posiadają wkłady chłodzące, sztućce itp. - firmy produkujące lunchboxy prześcigają się w pomysłowości, oferując coraz bardziej funkcjonalne produkty o bogatym wzornictwie i kolorystyce. Wśród nich wyróżnia się "Maleomi - Monbento", oferująca produkty trwałe, lekkie i pakowne, wykonane z wysokiej jakości materiałów.

"Maleomi - Monbento"

Produkty oferowane przez "Maleomi - Monbento" są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Wytwarza się je z materiałów, które nie zawierają substancji szkodliwych i nie reagują z żywnością. Dzięki temu w lunchboxach można z powodzeniem zamrażać żywność, podgrzewać ją w pojemniku w kuchence mikrofalowej, a także myć w zmywarce. Są odporne nawet w 100°C. Zapewniają również całkowitą szczelność, dzięki czemu można w nich bezpiecznie przechowywać i transportować zupy i sosy. Cechuje je estetyka, dokładność wykonania i elegancja.

Bogate wzornictwo lunchboxów

Pojemniki firmy Monbento oferowane są w różnych kolorach i eleganckich wzorach. Dostępne są w wielu rozmiarach, przydatnych do transportowania zarówno małych kanapek, jak i całych zestawów obiadowych. Wyróżnia je ciekawy design, idący w parze z funkcjonalnością. Lanchboxy mogą mieć dwa poziomy, do przenoszenia różnych produktów lub posiadać kilka mniejszych pojemników chowanych wewnątrz i służących do przechowywania np. sałatek, sosów itp.

Monbento to nie tylko lunxbox

Firma Monbento oferuje nie tylko lunchboxy. W swojej ofercie posiada również elektryczny, podgrzewany pojemnik na lunch, który umożliwia podgrzanie potrawy w niesprzyjających warunkach (np. przy braku dostępu do kuchenki mikrofalowej). Bardzo przydatne są również termosy obiadowe. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule: "Jaki wybrać termos obiadowy długo trzymający ciepło - Ranking termosów do pracy" . Firma oferuje również kubki termiczne, bidony oraz bardzo przydatne specjalne torby na lunch, dzięki którym transport produktów jest prostszy i wygodniejszy. Warto skorzystać!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.