Dwie kobiety ranne w wypadku w Kawlach

wtorek, 11 czerwca 2019 r., 11:24

Dwie osoby ranne zostały w wypadku, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w miejscowości Kawle. Volkswagen passat uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło około godz. 2 w Kawlach w gminie Sierakowice.

- Kierujący volkswagenem passatem 47-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc w kierunku Chmielna na prostym odcinku drogi zjechał nagle na lewe pobocze i uderzył w drzewo - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek wypadku ranne zostały dwie osoby - pasażerki passata 17-latka i 44-latka. Z obrażeniami ciała przetransportowano je do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.