W sobotę letnia Giełda Mam w Kartuzach

środa, 12 czerwca 2019 r., 13:35
fot. archiwum

W sobotę, 15 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach odbędzie się kolejna edycja Giełdy Mam. Na sali sportowej i placu przed szkołą raz kolejny pojawią się kolorowe stoiska wypełnione dziecięcymi akcesoriami, zabawkami, książeczkami i ubrankami. Chętni mogą się jeszcze zgłaszać.

Giełda Mam to akcja organizowana od grudnia 2015 roku. Przedsięwzięcie na stałe wpisało się w kalendarz jedynkowych wydarzeń. Giełda organizowana jest cztery razy w roku, przed każdym kolejnym sezonem. Przyciąga każdorazowo liczne grono sprzedających, jak i kupujących.

Sobotnia giełda czynna będzie w godz. 8-12. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się jeszcze zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. W zgłoszeniu wystarczy podać imię, nazwisko i liczbę stoisk. Organizatorzy zapewniają, że dla każdego, kto się zgłosi będą miejsca. Zgłoszenia można słać do piątku do godz. 13.

Zostanie przygotowanych dokładnie tyle stanowisk, ile wpłynie zgłoszeń. Stoiska wybiera się na miejscu, zgodnie z zasadą, kto pierwszy ten lepszy. W przypadku rezygnacji z udziału organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie nieobecności.

Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki.

Jeśli aura będzie sprzyjała miejsca na stoiska zostaną przygotowane również na placu przed szkołą.

Opłata dla handlujących wynosi 5 zł. Dochód w całości zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach, które jest organizatorem wydarzenia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.