Rowery elektryczne na każdą przygodę

czwartek, 13 czerwca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Wakacje coraz bliżej, a słoneczna aura za oknem zachęca do większej aktywności. Lubisz wypoczynek na świeżym powietrzu, ale wzmożony wysiłek fizyczny nie jest dla Ciebie? Idealną propozycją dla Ciebie będzie rower elektryczny. Przed wybraniem odpowiedniego sprzętu warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Rowery elektryczne szturmem podbiły rynek rowerowy na całym świecie. To rower ze zintegrowanym silnikiem elektrycznym, który wspomaga pedałowanie, jednocześnie nie zastępując go. Tego typu technologię stosuje się zarówno w rowerach górskich, jak i turystycznych czy miejskich. Obecnie cykliści mogą wybierać z całej gamy przeróżnych wersji tych jednośladów. Wszystko zależy od tego, jakie mamy potrzeby i na jakiej nawierzchni chcemy poruszać się tego typu rowerem.

Przykładowo górski rower Unibike Optima z napędem elektrycznym doskonale sprawdzi się na terenie bardziej stromym i górzystym. Tego typu jednoślad pozwoli czerpać radość z jazdy w miejscach dotychczas niedostępnych. Rower znajdziesz w sklepie Wysepka w Hali Olivia w cenie już od 5499 zł.

E-bike będzie doskonałą propozycją dla osób starszych, jak również dla osób, które chciałyby pokonywać większy dystans, niż są w stanie na rowerze bez wspomagania. Rower z napędem, doskonale sprawdzi się jako praktyczny i ekologiczny środek transportu. Pomoże w łatwy i szybki sposób dotrzeć np. do pracy. Dzięki tego typu rowerom zyskasz aktywny tryb życia, ominiesz korki i oszczędzisz na paliwie. Rowery elektryczne zostały zaprojektowane tak, aby wspomagać jazdę rowerzysty bez zbędnego wysiłku. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów, jednoślad umożliwia komfortową i szybszą jazdę na dłuższych dystansach, jednak nie pozbawiając nas przy tym energii np. przy pokonywaniu podjazdów. Rowery hybrydowe to świetna propozycja dla młodych osób, dająca wiele nowych możliwości, radości i frajdy. Jego użytkowanie jest proste i intuicyjne.

Przy wyborze najbardziej odpowiedniego roweru warto zaczerpnąć rady i opinii sprzedawców, którzy dysponują najlepszą wiedzą i doświadczeniem. W sklepie Wysepka mieszczącym się w Hali Olivii w Gdańsku możesz liczyć na fachową pomoc. Pracownicy salonu są ekspertami w swojej dziedzinie, chętnie podpowiedzą i dopasują najlepszy rower do twoich potrzeb. Warto dodać, że Wysepka dysponuje centrum testowym i oferuje możliwość jazdy próbnej rowerami Scott, Specialized oraz Kross. Śledź sklep na profilu facebookowym.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.