Izobud dziękuje za udział w II Konferencji dla Dekarzy

piątek, 14 czerwca 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

31 maja w restauracji Mulk w Miszewku odbyła się II Konferencja dla Dekarzy, zorganizowana przez Izobud Sp. z o.o. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń w branży oraz poznania nowinek na rynku dekarskim. Zespół Izobud dziękuje wszystkim uczestnikom za przybycie.

NNa tegorocznej konferencji gościli wystawcy reprezentujący takie marki jak: Ursa, Ruukki, Mdm, Rockwool, Papa Dekarz, Wienerberger, Mirosław Wróbel autoryzowany serwis Mercedes-Benz, Braas, Fakro, Creaton oraz Izohan.

Uczestnicy spotkania mogli wysłuchać ekspertów i poznać nowinki z branży dekarskiej.

Na dekarzy czekały też liczne atrakcje, uroczysta kolacja oraz konkursy i niespodzianki w ramach programu lojalnościowego Izbobud. Pełną fotorelację z konferencji można znaleźć tutaj.

Warto też zaznaczyć, że Izobud realizuje specjalny program lojalnościowy dla dekarzy. W ostatnim etapie można wygrać nagrodę główną w wysokości 12 000 zł na zakupy w Izobud!

Program Partnerski trwa od 1 czerwca do 30 września. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www. izobudmb.pl/programdekarze2019.

Izobud dziękuje wszystkim firmom i dostawcom, którzy wzięli udział w Konferencji! Już dziś zapraszamy na kolejne edycje!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.