Wyczechowo. W stawie ujawniono ciało 55-latka

piątek, 14 czerwca 2019 r., 10:21

W czwartek przed północą w stawie w Wyczechowie ujawniono ciało 55-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Sprawę jego śmierci wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Policjanci przed północą zostali powiadomieni o znajdującym się w jednym z akwenów wodnych ciele 55-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna miał udać się na ryby. Zaniepokojona wydłużającą się nieobecnością 55-latka rodzina rozpoczęła poszukiwania - informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Przed północą na miejsce wezwano służby - strażaków z OSP Hopowo i JRG Kartuzy, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Ciało wyciągnięto z wody. Po sprawdzeniu czynności życiowych przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

- Gdy na miejsce dotarł zespół ratownictwa medycznego lekarz stwierdził zgon mężczyzny - informuje OSP Hopowo.

Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.