Trwa Letnia Giełda Mam w Kartuzach

sobota, 15 czerwca 2019 r., 10:04
fot. MD-Z

Wczesnym rankiem w sobotę w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach pojawiło się kilkadziesiąt stoisk wypełnionych dziecięcymi ubrankami, zabawkami i akcesoriami. Rozpoczęła się letnia, piętnasta odsłona Giełdy Mam. Stoiska w gościnnych progach Jedynki można odwiedzać do godz. 12.

Giełda Mam to przedsięwzięcie, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach. Przyciąga mieszkańców Kartuz i okolic. Odbywa się raz na kwartał - przed nową porą roku. Impreza cieszy się nie gasnącą popularnością wśród mieszkańców regionu. Jest doskonałą okazją, do przejrzenia, wymiany i uzupełnienia garderoby dzieci i nie tylko.

Na licznych stoiskach znaleźć można w bardzo korzystnych cenach piękne dziecięce ciuszki, zabawki, książeczki i wiele innych akcesoriów.

Giełdę można odwiedzać do godz. 12.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.