Letnie upały. Jak się ubrać adekwatnie do pogody na lato?

poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., 10:48
fot. nadesłane

Jeszcze kalendarzowe lato nie nadeszło, a już mieliśmy okazję przeżyć prawdziwy skwar. Jak wiemy, pogoda latem potrafi rozpieścić...nawet za bardzo. Dlatego też lepiej jest się zaopatrzyć w odpowiedni ubiór, w którym będziemy się czuć wygodnie i to bez dyskomfortu notorycznego pocenia się. Tylko jak tego dokonać, jeśli zupełnie nie znamy się na modzie? Istnieje na to niezawodne rozwiązanie.

Właściciele sklepów odzieżowych, znajdujących się w Kartuzach i okolicy, mogą mieć w asortymencie pokaźną liczbę, przeróżnych ubrań. Jednak sama możliwość ich zakupu nie gwarantuje, że będziesz w nich dobrze wyglądać, a twoje ciało swobodnie w nich oddychać. Do tego też dochodzi dość mieszany wybór i zgodność z rozmiarem. Jeśli nie będziesz mógł się zdecydować co kupić do założenia na lato, to chyba właściwy czas, abyś skorzystał z pomocy profesjonalisty. Stylista wraz ze swoją wiedzą oraz doświadczeniem na pewno przyjdzie ci na ratunek.

Co dwie pary oczu to nie jedna para spodni

Prawdą jest, że najlepiej się robi zakupy razem z kimś - ze znajomą, przyjaciółką czy z osobą z rodziny. Niestety często nawet to nie pomaga i dlatego też w takim przypadku, należy zasięgnąć rady specjalisty. Stylistka osobista znacznie skróci twój pobyt w salonach odzieżowych, dostarczając ci cennej wiedzy, jak udanie łączyć kolory, wzory czy fasony, a nawet materiały, tak by pozyskane później ciuchy zachowały się, jak najdłużej. W rezultacie stylista adekwatnie do twoich preferencji, wskaże ci styl i drogę, jaką podążać należy do wykreowania związanego z twoją osobowością wizerunku.

Z usługi osobistego stylisty można czerpać bardzo wiele korzyści. Podejmując się wsparcia takiego eksperta, będziesz mógł w pełni wykluczyć ubrania z szafy, których świetność już dawno minęła, bądź źle podkreślają twoją sylwetkę w połączeniu z innymi stylizacjami. Przeglądając cennik stylistki, wyraźnie zauważysz, w jak wielu płaszczyznach jest w stanie ci pomóc. Tworzenie całych zestawów oraz listy ubrań, jakie ci pasują, indywidualna analiza sylwetki, a także otrzymanie spersonalizowanego poradnika, w którym będą wytyczone fasony oraz kolory, w których najlepiej ci będzie do twarzy.

Wsparcie na jeden dzień, ale styl pozostanie na zawsze

Skorzystanie z rad i wskazówek takiego specjalisty to cenna praktyczna wiedza, jaką możesz stosować na co dzień. Jeden dzień z osobistym stylistą pomoże ci w wyznaczeniu jednolitego, stałego stylu, który tak naprawdę pozostanie z tobą już przez cały czas. Jeśli zależy ci na tym, aby ludzie odbierali cię w jednakowy sposób, trzymanie się jednej drogi wytyczonej przez stylistę, z pewnością ci w tym pomoże.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.