Policjanci szukają świadków wypadku w Tuchlinie

poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., 13:35

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sierakowicach poszukują świadków wypadku, do którego doszło 7 października 2018 r., około północy, w nocy z niedzieli na poniedziałek w Tuchlinie w gminie Sierakowice.

7 października 2018 roku na drodze W-214 w Tuchlinie doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem marki Volvo zatrzymał się na środku jezdni. Z pojazdu wyszło dwóch pasażerów, którzy w następstwie zostali potrąceni przez samochód osobowy VW Golf IV, który jechał z naprzeciwka.

Policjanci z Komisariatu Policji w Sierakowicach poszukują świadków wypadku. Osoby które poruszały się tą trasą, widziały przebieg wypadku, sytuację przed i po zdarzeniu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Sierakowicach.

Prowadzący postępowanie w tej sprawie to asp.szt. Piotr Hirsz, tel. 603-951-107, 058 685-21-63, 058 681-21-50.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.