Chmielno. Wyłoniono laureatów szachowego turnieju "Chmieleńskie Modraki"

poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., 14:35
fot. nadesłane

W sobotę w Chmielnie odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Szachowe Gminy Chmielno "Chmieleńskie Modraki". W turnieju będącym zwieńczeniem zajęć pozalekcyjnych pt. "Szachy - dobre wzorce", udział wzięło 40 uczestników z województwa Pomorskiego, ale również z Krosna Odrzańskiego i Rosji.

Po raz pierwszy w Chmielnie odbyły się turniej szachowy o Puchar Wójta Gminy Chmielno. Udział w nim wzięli m.in. uczniowie biorący udział w programie zajęć pozalekcyjnych pt. "Szachy - dobre wzorce" ze szkół podstawowych w Chmielnie, Miechucinie, Borzestowie i Reskowie.

Wyniki I Otwartych Mistrzostw Gminy Chmielno "Chmieleńskie Modraki"

Grupa A
I miejsce - Damian Wenelski
I miejsce - Agata Necel

Grupa B
I miejsce - Piotr Bekier
I miejsce - Agata Zielonka

Grupa C
I miejsce - Piotr Wesołowski
I miejsce - Monika Tusk

Grupa D
I miejsce - Wiktor Bryll
I miejsce - Helena Narwojsz

Turniej odbywał się dzięki programowi profilaktycznemu dofinansowanemu z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Chmielno.

nadesłane/GOKSiR Chmielno

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.