Żukowo. Wkrótce modernizacja urzędu. Będą tymczasowe zmiany organizacyjne

wtorek, 18 czerwca 2019 r., 12:10
fot. nadesłane

Jeszcze w czerwcu rozpoczną się prace modernizacyjne budynku Urzędu Gminy w Żukowie. W związku z tym od 1 lipca do listopada br. pojawią się niewielkie zmiany organizacyjne niezbędne do przeprowadzenia kompleksowego remontu.

Zespoły ds. Ewidencji ludności i Dowodów osobistych tymczasowo znajdować się będą w miejscu, w którym wcześniej znajdowało się pomieszczenie pełnomocnika burmistrza ds. uzależnień - wejście od strony urzędowego parkingu (mapka).

Zespół ds. promocji gminy Żukowo tymczasowo znajdować się będzie w budynku OSP, przy ul. Kościerskiej 2A w Żukowie. Tam też załatwić będzie można sprawy związane z Kartą Mieszkańca gminy Żukowo.

Przepraszamy za utrudnienia.

nadesłane/UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.