Sukces uczennic z Banina na Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci

wtorek, 18 czerwca 2019 r., 12:27
fot. nadesłane

Podczas XXVI Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku w Elblągu, zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Baninie, reprezentowały województwo pomorskie, w ramach Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci. Uczennice wywalczyły brązowy medal.

Dziewczynki w grupie zmierzyły się z drużynami ze szkół z Bukowska, Strzelec Krajeńskich, Radzewia oraz Płoskini, odnosząc same zwycięstwa. Po trudnych zmaganiach dotarły do półfinału i po bardzo wyrównanym meczu z zespołem z Brudzewa wynikiem 1:2 dziewczynki mogły walczyć już tylko, albo aż, o brązowy medal. Spotkanie z Żabim Rogiem zakończyło się pełnym sukcesem dla zawodniczek z Banina. Dziewczynki mogły cieszyć się w pełni zasłużonym brązowym medalem.

Skład zespołu: Patrycja Szulc, Agnieszka Gosz, Zuzanna Pipka, Joanna Niedrowska, Joanna Kowalewska, Wiktoria Kowalewska, Weronika Mocarska, Lena Teska, Martyna Woźniak, Patrycja Markowska, Magdalena Wajoras, Lena Radziemska.

Wszystkim zawodniczkom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

nadesłane/SP Banino

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.