Zabawne prezenty dla dziewczyny, chłopaka, mamy i taty

wtorek, 18 czerwca 2019 r., 14:17
fot. nadesłane

Dowolne święto - urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Kobiet czy dowolna inna uroczystość jest nie tylko czasem radości dla osoby obdarowanej, ale także nierzadko czasem nerwów dla osoby, która prezent kupuje. Bo kupić pomysłowy, ciekawy, a przy tym nierujnujący kieszeni upominek nie jest łatwo. Aby choć trochę pomóc Ci w tym trudnym zadaniu, przedstawiamy sprawdzone pomysły na zabawne podarunki. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki prezent dla mamy, prezent dla wędkarza czy jaki prezent dla taty wybrać, przeczytaj poniższy artykuł.

1. Prezent na 18 urodziny

2. Prezent na Dzień Ojca i Dzień Matki
3. Prezent dla dziewczyny i chłopaka
4. Prezent dla szwagra i dla gracza

Prezent na 18 urodziny

Osiemnastka to najważniejsze urodziny w życiu. Powinny więc być dobrze przez solenizanta zapamiętane! W przypadku tej okazji znakomicie sprawdzą się zabawne koszulki ze śmiesznym nadrukiem,  czapki z daszkiem oraz kubki z humorystyczną grafiką, np. słynne kubki z nosaczem. To również świetny pomysł na prezent na urodziny z inną "cyfrą w dowodzie". Sprawdzi się więc jako prezent na 20 urodziny, a nawet prezent na 30 urodziny. Ale pamiętaj, gadżety te są polecanym podarkiem dla osób posiadających choć minimalne poczucie humoru. W innym przypadku obdarowany może ich po prostu nie docenić…

Prezent na Dzień Ojca i Dzień Matki

Prezent dla taty czy też prezent dla mamy również mogą sprawić dużo kłopotów. Zapewne zarówno mama, jak i tata w przypadku każdego podarunku od ukochanego dziecka będą szczęśliwi (a przynajmniej tak będą twierdzić), ale oczywiście warto jest kupić prezent, z którego będą naprawdę zadowoleni i który będzie się im podobał.

Jaki prezent na Dzień Ojca wybrać? Zabawna koszulka z dedykowanym, "rodzicielskim" napisem, np. Tata Wielozadaniowy dostępna na stronie https://prezentsimple.pl/ albo kubek z nosaczem, w którym będzie mógł zaparzać ulubioną kawę, z pewnością wywołają uśmiech twarzy taty.

A jaki prezent na Dzień Matki wybrać? I w tym przypadku sklep Prezent Simple przychodzi z pomocą. Dobre jakościowo koszulki ze śmiesznymi grafikami i napisami, a także pojemne kubki na pewno będą dobrym pomysłem.

Prezent dla dziewczyny i chłopaka

Prezent dla chłopaka lub dziewczyny, czyli dla tej jedynej, wyjątkowej osoby, również musi być wyjątkowy. Najlepiej, aby był to upominek z nutą humoru, ale również i uczucia, pokazujący, że jest to  specjalny prezent dla niej lub prezent dla niego. W przypadku ukochanej sprawdzi się więc drobna biżuteria, bukiet kwiatów, romantyczna kolacja albo ulubione perfumy. A jako prezent dodatkowy sprawdzi się koszulka z zabawnym napisem i obrazkiem (np. Materiał na żonę albo Cute but psycho). Podobnie wygląda kwestia w przypadku prezentów męskich. W zależności od zainteresowań mężczyzny, sprawdzi się z pewnością bilet na oczekiwany koncert, gra komputerowa czy komplet płyt z muzyką, a jako dodatek - humorystyczny t-shirt. Prezenty w postaci koszulek ze śmiesznymi napisami lubi znakomita większość facetów.

Prezent dla szwagra i dla gracza

W dobrze zaopatrzonym sklepie znaleźć można upominki na różne okazje, a także - to przede wszystkim - dla różnych obdarowanych. Bez względu na to, czy interesuje Cię prezent dla gracza, prezent dla programisty (choć nierzadko obie te cechy idą ze sobą w parze) czy też prezent na Dzień Kobiet, z pewnością znajdziesz coś godnego uwagi. Śmieszny prezent z niebanalnym, interesującym i zabawnym napisem oraz grafiką, który wykazuje równocześnie funkcje użytkowe (tak jak np. kubek czy t-shirt) jest tu doskonałym przykładem.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.