Magdalena Malotka - Trzebiatowska z trzema medalami i tytułem Mistrzyni Polski we Wrocławiu

środa, 19 czerwca 2019 r., 09:37
fot. nadesłane

W dniach 14-16 czerwca Magdalena Malotka Trzebiatowska oraz Dominika Hirsz, reprezentowały Klub Strzelecki "Dziesiątka" na zawodach o "Złoty Muszkiet i Złotą Krucicę" oraz na Mistrzostwach Polski w Konkurencjach nieolimpijskich we Wrocławiu. Magdalena Malotka - Trzebiatowska do Kartuz przywiozła trzy medale, w tym tytuł Mistrzyni Polski.

Pierwszego dnia odbywały się zmagania w konkurencji 60 strzałów leżąc juniorek młodszych (konkurencja nieolimpijska). Magdalena Malotka - Trzebiatowska z wynikiem 614,4 punktów wygrała złoty medal i została Mistrzynią Polski.

Następnego dnia w konkurencji 3x30 juniorek młodszych zdobyła trzecie miejsce z wynikiem 843 i brązowy medal. Ostatniego dnia dziewczyny strzelały w konkurencji karabinu pneumatycznego 50 strzałów, Magda strzeliła 514,4 pkt. co dało jej srebrny medal, Dominika strzelając wynik 489,4 pkt. znalazła się na 34 miejscu na 61 zawodniczek.

nadesłane/ KS "Dziesiątka"

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.