Szukasz dobrego roweru? Przyjdź do Salonu Cross Bike w Kartuzach i znajdź coś dla siebie

czwartek, 27 czerwca 2019 r., 10:00
fot. PM

W Cross Bike czeka na Ciebie nie tylko fachowe doradztwo, ale też fantastyczna pomoc. Doświadczony zespół z Kazimierzem Gieryszewskim na czele pomoże nie tylko wybrać odpowiedni rower, ale też nada nowe życie zapomnianym modelom.

Dlaczego warto do nas przyjść? Mamy rowery na każdą kieszeń. Firma Cross Bike funkcjonuje na kartuskim rynku już 25 lat. W tym czasie zyskaliśmy spore grono klientów, którzy swoje nowe rowery kupują tylko u nas. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za zaufanie i powroty. Chcemy poznać też nowych miłośników jednośladów, dlatego zapraszamy do naszego salonu - zachęca właściciel Kazimierz Gieryszewski.

W Cross Bike za 1000 złotych można kupić dobrej jakości aluminiowy rower. Ekipa dobierze dla klienta taki, który posłuży przez wiele lat, dzięki czemu nowy właściciel jednośladu będzie zadowolony. W każdej chwili może też skorzystać z serwisu, który jest na miejscu.

To co wyróżnia salon Cross Bike spośród innych to profesjonalizm. Doświadczenie właściciela, który na swoim koncie ma rowerowe wyprawy na Kaukaz, do Afryki Północnej, w Alpy i po Europie pozwoli niewątpliwie na wybór odpowiedniego dla nas roweru.

Serwis rowerowy, który dostępny jest na miejscu nigdy nie zawiedzie klienta. Ekipa Cross Bike o każdy jednoślad zatroszczy się jak o swój własny, dlatego miłośnicy rowerów mogą liczyć na serwis na najwyższym poziomie. Niejednokrotnie udowodnił to Pan Kazimierz, który kilkunastu rowerom nadał nowe życie. Przykładem jest rower Kamińskiego:

- Były problemy bo rower miał drewniane obręcze, które były rzadkością. Na szczęście z pomocą znajomego stolarza udało się je pokleić. Dopasowałem też szprychy ze stali nierdzewnej, które pięknie się wkomponowały. Z tego co wiem rower niestety wyjechał za granicę a co się z nim dalej dzieje niestety nie wiem. Opuścił serwis w stanie bardzo dobrym.

W ofercie sklepu jest ponad 200 rowerów: górali z grubymi oponami, mocną konstrukcją ramy i przerzutkami. Te spełnią swoją rolę na trasach kaszubskich lasów, gór i na piachu. Znajdziemy też rowery crossowe z cieńszymi oponami i większymi kołami oraz rowery trekkingowe wyposażone w błotniki, bagażnik, oświetlenie, podpórkę oraz miejsce, gdzie można założyć sakwy. Nie zabraknie popularnych rowerów miejskich, z wygodnym siodełkiem i komfortem jazdy poprzez łatwe wsiadanie. Takie rowery mają bardzo niską awaryjność, ale nie nadają się do jazdy w teren.

Firma sprowadzi wymarzony rower dla każdego. Taki za kilkadziesiąt tysięcy złotych, który sprowadzany będzie zza oceanu dotrze w ciągu 2 tygodni. Zamówienie roweru z Polski to kwestia 3 dni.

W salonie znajdziemy też sporo rowerów przeznaczonych dla dzieci. W ofercie znajdą się rowery zarówno dla dwu-, pięcio- jak i dziesięciolatków. Już za 500 złotych można kupić rower dziecku, który posłuży mu przez kilka lat. Ważne przy doborze roweru dla syna czy córki jest to, by rower dopasować do wieku, wagi i wzrostu dziecka.

Cross Bike jest największym sklepem rowerowym w powiecie kartuskim i kościerskim z najdłuższym, 25-letnim doświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy!
Cross Bike
ul. Gdańska 29,
83-300 Kartuzy.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.