Kczewo. Zderzenie motocykla z audi podczas wyprzedzania

piątek, 21 czerwca 2019 r., 11:56
fot. AL

Motocyklista został poszkodowany wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie na trasie Kczewo-Miszewo. Motocykl zderzył się z audi podczas wyprzedzania.

Do zdarzenia doszło około godziny 11. na drodze powiatowej relacji Kczewo- Miszewo. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący motocyklem chciał podjąć manewr wyprzedzania, nie zauważył najpewniej, że już jest wyprzedzany przez kierującego audi. Tym samym motocyklista zahaczył o audi, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na poboczu. Wskutek zdarzenia poszkodowany został motocyklista.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.