Somonino. Z Raduni wyłowiono zwłoki 59-letniej kobiety

sobota, 22 czerwca 2019 r., 12:30

W sobotnie przedpołudnie służby interweniowały na rzece Raduni w Somoninie. W akwenie ujawniono tam ludzkie zwłoki. Na miejscu trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości denata i okoliczności, w jakich doszło do jego śmierci.

W sobotę przed południem służby zostały powiadomione o znajdujących się w rzece Raduni w miejscowości Somonino ludzkich zwłokach. Jak informuje st. asp. Artur Socha, p.o. rzecznika kartuskiej komendy, miejsce zostało zabezpieczone przez policjantów. Pod nadzorem prokuratora trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości denata oraz okoliczności, w jakich doszło do jego śmierci. Póki co policja podaje jedynie tyle, że ujawnione zwłoki to ciało dorosłej osoby.

Na miejscu pracują także strażacy z OSP Somonino i JRG Kartuzy.

Aktualizacja - godz. 17.

Jak informuje st. asp. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, denatka to 59-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego. Wstępnie wykluczono też, że do jej śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.